Kadro

Karolin Ezikoğlu

Karolin EZİKOĞLU

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Biyografi

1979 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Tarkmanças İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Esayan Ermeni Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi “Astronomi ve Uzay Bilimleri” bölümünden mezun oldu. Üniversite son sınıfta iken aynı zamanda Marmara Çağdaş Bilimler Vakfı’nda bir akademik yıl süren “Bilgisayar Programcılığı ve Analistliği” bölümünü bitirdi. Daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde “Eğitim Yönetimi ve Denetimi” yüksek lisans eğitimini tamamladı.

2022 yılından itibaren Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Web Tasarımı ve Kodlama programına devam etmektedir.

EduCat Akademi:Eğitim Teknolojileri Uzmanlığı Eğitimi, EduCat Akademi:Maker Öğretmen Eğitimi, Udemy:Herkes için Scratch Eğitimi ve Uygulamaları, Makerhane:Arduino Başlangıç ile Raspberry Pi ve IoT:Başlangıç Eğitimi, ETZ Akademi:Eğitimciler için Robotik ve Kodlama Eğitimi, Udemy:C# Programlama Eğitimi, Udemy:Herkes için Mobil Uygulama Geliştirme (APPInventor), Altın Kariyer Akademi:Yapay Zekâ konularında sertifika eğitimlerine katıldı.

2007 yılından itibaren Bezciyan Ermeni İlk ve Ortaokulu’nda “Bilişim Teknolojileri ve Yazılım” dersi öğretmenliği yapmaktadır.