Velilerimiz

Okul Aile Birliği

Özel Bezciyan Ermeni İlköğretim Okulu Aile Birliği, 31.05.2005 tarihli ve 25831 nolu resmi gazetede, HAZİRAN 2005/2573 nolu Tebliğler Dergisinde yayımlanan yönetmelik çerçevesinde çalışır.

Velilerimizin okulumuzdaki etkinliklere, okulun amaç ve eğitim ilkeleri ile bütünleşerek katılımını sağlamak için toplantılar düzenleyerek veli-öğrenci-okul üçgeninde işbirliği içinde okul için yararlı aktivitelerde bulunmaktadır. Okulumuzun kurumsallaşmasına katkıda bulunmak, Ülkemizin geleceği için önemli olan gençlerimizin eğitim ve öğretimine katkıda bulunarak en iyi şekilde yetişmelerini sağlamak Okul Aile Birliğimizin hedefleri içindedir.

Okul Aile Birliğimiz, belirli bir gündem çerçevesinde ve her ayın ilk Salı günü ve özel durumlarda birbirleri ile her zaman iletişim halinde bulunup eğitim öğretime katkılarını devam ettirmektedirler. Toplantılarımız özel gündem dışında bütün Velilerimize açıktır.

Okul Aile Birliğimizin her türlü çalışmasında yardımcı olan tüm velilerimize de ayrıca teşekkürü bir borç bilir, tüm iş ve ailevi yaşantılarında sağlık, huzur ve başarı dileklerimizi sunarız.