Velilerimiz

Veliye Mektup

Veliye Mektup

Kıymetli Velilerimiz;

2023-2024 eğitim öğretim yılına başlarken, tüm çocuklarımızın başarılı olması en büyük amacımızdır. Teknolojinin süratle geliştiği çağımızda, öğrencilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmak isteriz. Bilindiği gibi bir çocuğun yetişmesinde okul ve aile en önemli etkenlerdir. Biz okul olarak bu iki unsuru yan yana getirip en doğru yolun bulunmasından ve ailelerle olan iletişimin gelişerek güçlenmesinden yanayız. Yöneticilerin, öğretmenlerin ve velilerin ortak hedefi, öğrenciyi daha iyi eğitmektir. Bu nedenle eğitim-öğretim anlayışı konusunda birliktelik sağlanmasına önem verilmelidir. Çocuklarına mutlu ve başarılı bir gelecek sağlamayı hedefleyen tüm anne ve babaların, bu konuda ellerinden gelen katkıyı sağlayacağından hiç kuşkumuz yoktur.

Bizler; özgür düşünebilen, tam öğrenmeyi gerçekleştirebilen gençler yetiştirmek için çalışıyoruz. Gelin hep birlikte okullarımız için, çocuklarımıza dair ortak bir ideali benimseyelim. Hedefimiz, okulumuzun eğitim alanında çağın gerekliliklerini gerçekleştirmesi ve çocuklarımızı geleceğe donanımlı hazırlamaktır. Öyle bir eğitimdir ki hedefimiz; akvaryumda balık değil, okyanusta yunuslar gibi yetiştirmektir çocuklarımızı!

Okul, öğrenci, veli işbirliğini gerçekleştirmek amacıyla dilek ve önerilerinizi bizlere göndermenizi rica ediyoruz. Alacağımız ve uygulayacağımız her türlü karar doğrudan sevgili yavrularımızın geleceğine yansıyacaktır. Dolayısıyla sizlerin önerilerinize, desteğinize ve katkılarınıza ihtiyacımız büyüktür ve yardımlarınız için şimdiden tüm değerli velilerimize teşekkürü borç biliriz. İyi eğitim almış, sorumluluk sahibi, ne istediğini bilen, yardımsever ve paylaşımcı çocuklarımızın geleceğe taşıyacakları her izde, bizler de mutluluk ve gurur duyacağız.

Değişen beklentilerinize yönelik, okullarımızda alınması gereken önlemlerde sesinizi sesimize katmak istiyoruz. Duyarlılığınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz.